fbpx

Przy lakierowaniu ważne jest to, by nosić kombinezony ochronne. Firma DuPont, która jest specjalistą w dziedzinie ochrony ciała, pokazała nowy kombinezon Tyvek 800 J. To pierwszy tego rodzaju kombinezon w Polsce.

Tkanina, z której został wykonany, tworzy specjalną barierę ochronną. W tym modelu zastosowano technologię nieprzepuszczalnego materiału, dzięki czemu kombinezon ten gwarantuje ochronę przed działaniem substancji oleistych oraz chemicznych stworzonych na bazie wody. Co więcej, kombinezon ten przepuszcza powietrze i parę wodną, co zwiększa komfort użytkownika. Jest to projekt innowacyjny, jeśli chodzi o kombinezony nieprzepuszczające cieczy. Ponadto, kombinezon ten jest wytrzymały i wygodny, co pokazały badania. Ten kombinezon spełnia wszystkie wymagania dotyczące ochrony przed czynnikami biologicznymi, ochrony przed skażeniem cząstkami promieniotwórczymi oraz ochrania przed wyładowaniem elektrostatycznym.

Kombinezon jest bardzo ważny przede wszystkim w pracy osób, które zajmują się czyszczeniem bądź konserwacją obiektów przemysłowych. Dużo czasu spędzają oni w wilgotnych, często niewygodnych warunkach, dlatego to, co mają na sobie, jest tak istotne.