fbpx

Firma produkująca farby proszkowe doceniona w ogólnopolskim konkursie

Branże, które mają w wachlarzu swoich usług działania takie jak malowanie proszkowe czy lakierowanie mogą czuć się zauważone.

Kilka tygodni temu odbyła się w Warszawie uroczysta Gala, podczas której Instytut Great Place to Work® ogłosił zwycięzców konkursu na Najlepsze Miejsce Pracy w 2015 roku. W konkursie udział brały udział firmy działające w branżach produkcyjnych, biotechnologicznych, farmaceutycznych i IT. W kategorii firm, które zatrudniają poniżej 50 osób, na czele znalazła się firma Jotun Polska, zostawiając daleko w tyle konkurentów do tego tytułu. Firma ta należy do norweskiej Grupy Jotun – producenta specjalistycznych farb. Są wśród nich farby proszkowe, które rok temu zostały włączone do oferty firmy w odpowiedzi na wysublimowane potrzeby klientów.

Ta prestiżowa nagroda wskazuje nie tylko na wysoką jakość warunków pracy w Jotun, rzuca również większe światło na szeroko pojmowaną branżę lakierniczą. Jej popularyzacja, która dokonuje się dzięki takim konkursom, może mieć korzystny wpływ na koniunkturę w lakiernictwie. Każdy, kto zainteresuje się dziedziną, w której działa zwycięska firma, odkryje walory nowatorskich rozwiązań takich jak malowanie proszkowe.