fbpx

Meble metalowe cieszą się coraz większą popularnością, a metalowe elementy w meblach tradycyjnych są standardem. Nie ma lepszego sposobu na pomalowanie tego rodzaju powierzchni niż malowanie proszkowe. Przekonaj się o tym czytając poniższy artykuł.

By było ładniej

malowanie proszkowe mebliMetalowe detale nie muszą być nudne! Jeśli zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie swoich mebli i chcesz zadbać o ich indywidualny i niepowtarzalny wygląd – sięgnij po malowanie proszkowe. Dzięki niemu możesz skorzystać z farb o bogatej gamie kolorów, odcieni, faktur i efektów specjalnych. Warto dodać, że farby te pokrywają każdą, nawet najbardziej kłopotliwą, powierzchnię idealnie – bez nierówności i innych uchybień estetycznych. Nie musisz kupować nowych mebli – wystarczy malowanie proszkowe, by dodać im świeżości i wrażenia nowości. Ale to nie wszystko!

Na trwałe

Pomalowanie powierzchni mebli farbami proszkowymi to gwarancja ich zwiększonej trwałości i wytrzymałości. Zapewniają one bowiem odporność na korozję, chemikalia oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ponadto malowanie proszkowe jest również technologią przyjazną środowisku, czego nie można powiedzieć np. o farbach rozcieńczalnikowych. Dodajmy do tego łatwość aplikacji i możliwość zastosowania tylko jednej warstwy farby zamiast kilku… czy potrzebujesz więcej argumentów, by to właśnie farbami proszkowymi pokryć elementy swoich mebli?