fbpx

Skorzystanie z naszych usług malowania proszkowego to dobry wybór z co najmniej 2 powodów: korzystamy z jakościowo najlepszych, a do tego ekologicznych rozwiązań. I to właśnie ich temat poruszymy w niniejszym materiale.

 

Farby Alesta

W procesie malowania proszkowego, korzystamy z farb Alesta marki Axalta Coating Systems. To wiodący na rynku producent przyjaznych dla środowiska powłok lakierniczych. Oprócz ekologicznych walorów, farby mają również walory dekoracyjne. Są miłe dla oka: wyraziste, i intensywne, tworząc atrakcyjne wykończenia. Dostępne zarówno w standardowych wersjach kolorystycznych, jak również w nietypowych odsłonach.

Innowacyjne systemy DuPont

malowanie proszkowe jest ekologiczneMalowanie proszkowe jest metodą przyjazną środowisku. Podobnie jak rozwiązania firmy DuPont, z których korzystamy w naszej malarni w Krakowie. DuPont działa na rynku od przeszło 200 lat, oferując światowej klasy produkty, materiały i usługi. Oprócz wysokiej jakości, firma znana jest również z konsekwentnej realizacji CSR, czyli społecznej realizacji biznesu. DuPont, współpracując z wieloma innymi firmami, dąży do rozwiązywania problemów współczesnego świata, z ochroną środowiska na czele.

Korzystając z usług naszego malowania proszkowego w Krakowie, przykładasz zatem swoją małą cegiełkę do akcji ochrony środowiska i dbasz o przyszłe pokolenia, które będą zamieszkiwały naszą planetę. Do tego, dbasz o siebie, zaopatrując się w elementy pomalowane w piękne i żywe kolory, które zachowają swój atrakcyjny wygląd na długie lata, dzięki antykorozyjnym właściwościom farb proszkowych.