fbpx

W zależności od tego, jaki efekt malowania chcesz osiągnąć, w naszej lakierni dopasujemy farbę do spodziewanych przez Ciebie efektów. Sprawdź jakie opcje masz do wyboru!

Lakierowanie Proszkowe Krakow

Farby fasadowe

Farby fasadowe w malowaniu proszkowym są wykorzystywane do pokrycia elementów fasadowych i profili aluminiowych. Składają się z poliestrów, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a do tego charakteryzuje je wysoka odporność na korozję.

Farby strukturalne

Jeśli chodzi o farby strukturalne, w ofercie naszej lakierni proszkowej w Krakowie, znajdziesz zarówno te o drobnej, jak również grubej strukturze. Są bardziej wrażliwe na zanieczyszczenia od farb gładkich, jednak mimo tego świetnie nadają się do pokryć dekoracyjnych od powierzchni a’la papier ścierny, skórka pomarańczy i wiele innych.

Farby gładkie

Farby proszkowe o gładkiej strukturze gwarantują powłoki wyrównane, bez spękań i efektów specjalnych, o jednolitej kolorystyce . Stosowane są do malowania ochronnego, antykorozyjnego, Można z nich również korzystać w dekoracjach elementów metalowych.

Farby do felg

Farby do felg to kolejna grupa farb, z których korzystamy podczas malowania proszkowego w naszej lakierni w Krakowie. W zależności od rodzaju felg – czy są to felgi aluminiowe czy stalowe, dysponujemy odpowiednim rodzajem farb, które zagwarantują felgom idealny wygląd oraz ochronę antykorozyjną.

 

Korzystamy z farb renomowanych producentów: Tiger, IGP, Axon Nobel, Pulverit, Pulver, Arsonsisi. Wykonujemy jednak również prace na proszkach dostarczonych nam przez Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.