fbpx

W jednym z naszych artykułów podpowiadaliśmy co zrobić, żeby uratować przed korozją ogrodzenie. Dziś spróbujemy Cię przekonać, że malowanie proszkowe może również dać drugie życie felgom!

Malowanie proszkowe – i stare staje się nowe

malowanie proszkowe felg KrakowKiedy czas odciska piętno na felgach w Twoim aucie, cierpi nie tylko ich funkcjonalność, ale również estetyka. Skorodowane części są nie tylko wadliwe, ale jeszcze dodatkowo szpecą. Wiele osób w takiej decyduje się na zakup nowych felg, nie będąc świadomym, że można im dać drugie życie. Tę cudowną moc ma malowanie proszkowe, które doskonale regeneruje felgi, sprawiając, że odzyskują jakość i są gotowe do montażu opon.

Ale zanim malowanie proszkowe…

Zanim poddamy felgę malowaniu proszkowemu, musimy odpowiednio ją przygotować. Wachlarz napraw obejmuje zabiegi, takie jak prostowanie, spawanie i toczenie zniszczonych obręczy. Kolejnym krokiem jest wyczyszczenie powierzchni felg z resztek lakieru i farb, co oznacza, że elementy są poddawane precyzyjnemu piaskowaniu. Tak przygotowane felgi zabezpieczamy podkładem antykorozyjnym, który znacząco zwiększy jej wytrzymałość i żywotność. Na koniec nakładamy farbę proszkową i umieszczamy malowany element w piecu. Malowanie proszkowe felg – gdzie? Jeśli chcesz dać drugie życie skorodowanym felgom ze swojego samochodu, zapraszamy do skorzystania z usług malowania proszkowego w Krakowie. To tu działa nasza lakiernia wyposażona w najwyższej jakości osprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.