fbpx

W jednym z naszych ostatnich artykułów opisywaliśmy szeroką gamę kolorów, która jest dostępna w ramach usług malowania proszkowego. Rynek farb stale się jednak rozwija i w ofercie naszego dostawcy farb – firmy Alesta, pojawił się kolejny kolor o intrygującej nazwie – Champagne Metallic.

 

Co wyróżnia nową farbę?

malowanie proszkowe - nowosciChampagne Metallic jest farbą proszkową, która gwarantuje gładkie, metaliczne wykończenie powierzchni, a jednocześnie zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym działaniem korozji. Może się również poszczycić wyjątkową odpornością na zużycie ścierne, związane z ubytkiem powierzchniowym elementów, na które działają różnego rodzaju ziarna mineralne. np. podczas kruszenia, mielenia, przemieszczania i transportu materiałów o ziarnistej strukturze. Nowa farba proszkowa charakteryzuje się łatwością w przechowywaniu oraz transporcie, pozostając przy tym niezmiennie nieszkodliwa dla zdrowia i bezpieczeństwa ludzi. Dzięki nikłej emisji lotnych związków organicznych, jest również przyjazna dla środowiska.

 

Do czego można wykorzystać nową farbę?

Dzięki nowej farbie firmy Alesta, malowanie proszkowe łączy w sobie walory użytkowe i dekoracyjne. Champagne Metallic jest bowiem dostosowana do wysokich standardów amerykańskich dla farb organicznych, przeznaczonych do podłoży aluminiowych. Nowe farby proszkowe można wykorzystać do wielu rodzaju powierzchni i malować nimi elementy, takie jak: felgi, ogrodzenia, metalowe elementy mebli, rowerów, itp. A jeśli chcesz powierzyć tę misję specjalistom, zachęcamy do skorzystania z usług malowania proszkowego w Krakowie. Zapraszamy do naszej lakierni!