fbpx

Coraz więcej kierowców korzysta z usług prostowania felg. Z czego to wynika i w jaki sposób się odbywa? O tym poniżej.

Coraz więcej uszkodzeń aut

Wskutek pogarszającej się jakości polskich dróg, wielu kierowców na co dzień musi stawiać czoła licznym wyzwaniom, takim jak dziury w drogach, wysokie krawężniki, itp. Nie dość, że wpływają one negatywnie na jakość i komfort jazdy, to na dodatek przyczyniają się nieuchronnie do uszkodzeń oraz wygięć obręczy kół. Efektem tego są szybciej zużywające się opony, co ma swoje wysokie konsekwencje ekonomiczne. Jak ich uniknąć? Co zrobić, żeby Twój samochód był jak nowy?

Prostowanie felg receptą na polskie drogi

Coraz więcej kierowców decyduje się na prostowanie felg. Niewątpliwie największą zaletą tego rozwiązania jest duża oszczędność, wynikająca z mniejszego zużycia opon. Rodzi to ekonomiczne korzyści w postaci dłuższej i satysfakcjonującej ich eksploatacji oraz niższych wydatków związanych z ich naprawą czy wymianą. Ponadto, wyprostowanym felgi korzystnie wpływają na zachowanie auta na drodze, zwłaszcza, gdy osiąga na nich duże prędkości.

Trzeprostowanie felgba jednak wiedzieć, że nie każda felga może być wyprostowana bez utraty swoich właściwości, a żeby przeprowadzić ten proces z dobrym skutkiem, potrzeba doświadczenia. Wskazane jest zatem powierzenie

felg profesjonalistom, np. z naszej lakierni proszkowej w Krakowie. Jej pracownicy zajmują się fachową naprawą felg, która obejmuje przypadki, takie jak: skrzywienia rantów, skrzywienia felg, uniemożliwiające ich poprawne wyważenie, pęknięcia, rdzewienie, uszkodzenia lakieru, itd. Koszt prostowania felgi jest ustalany indywidualnie. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń: 731 290 420.