fbpx

Polskie drogi są dalekie od ideału, w związku z czym nasze samochody często przegrywają w walce z dziurami, wysokimi krawężnikami, a także solą, która jest sypana na oblodzone ulice. Nie jest źle, jeśli wywołują „tylko” kosmetyczne uszkodzenia. Gorzej, jeśli wymagają bardziej zaawansowanych napraw – jak w przypadku skrzywionej lub pękniętej felgi.

Naprawa felg – od czego zacząć?

Co zrobić, kiedy felga ulegnie uszkodzeniu? Samodzielna naprawa nie wchodzi w rachubę, dlatego w tej sytuacji kierowcy słusznie decydują się na pomoc fachowcy. By takiego znaleźć większość z nich korzysta z internetu, wpisując w wyszukiwarkę hasła typu regeneracja felg Kraków, itp. – pomocne w odnalezieniu najbliżej położonego zakładu. Oprócz lokalizacji miejsc, w których możemy dokonać tego rodzaju napraw, Internet daje nam również możliwość zapoznania się z opiniami klientów na temat jakości świadczonych w nich usług. Co więcej – dzięki udostępnionym przez poszczególne firmy galeriom zdjęć, możemy zapoznać się z efektami przeprowadzonych tam prac i ocenić jak prezentują się naprawiane w tych miejscach felgi. To wszystko pozwala nam wybrać idealnie dopasowany do naszych oczekiwań zakład, w którym uda nam się dokonać odpowiednich napraw.

Regeneracja felg – postaw na malowanie proszkowe

Najlepszym sposobem, by skutecznie i niedrogo naprawić uszkodzone felgi jest skorzystanie z usług malarni proszkowej. Technologia proszkowa pozwala na uzyskanie wytrzymałych i odpornych na ścieranie powłok, które oprócz rewelacyjnych właściwości wyróżniają się również estetyczną i atrakcyjną prezencją. Korzystając z usług malarni, możesz nie tylko dokonać naprawy felg, ale również przy okazji sprawić, że będą się wyróżniały na tle innych aut, np. dzięki oryginalnemu kolorowi. Lakiernia proszkowa Stelco w Krakowie oferuje szeroki zakres usług w obrębie napraw i regeneracji felg, włączając w to ich piaskowanie, prostowanie, malowanie, etc. Zapraszamy do zapoznania się z efektami tych procesów w galerii zdjęć oraz do odwiedzania zakładu przy ul. Góra Libertowska 3. Więcej informacji udzielimy również pod numerem telefonu: 731 290 420