fbpx

Felgi w Twoim samochodzie uległy uszkodzeniu lub nie wyglądają już najlepiej? By przywrócić im dawną formę, wystarczy wykonać 5 kroków. Oto i one:

1. Regeneracja felg – pierwszy etap:  dostarczenie felg do warsztatu

regeneracja felg KrakówChoć wielu domorosłych majsterkowiczów porywa się na samodzielne reperacje felg, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalistów. Zapraszamy do naszej lakierni w Krakowie, gdzie z pomocą specjalistycznych sprzętów i narzędzi przywrócimy felgom drugą młodość. Jak działamy? Każda dostarczona nam felga jest przez nas w pierwszej kolejności dokładnie analizowana pod kątem charakteru uszkodzenia. Na dalszym etapie ustalamy z Klientem szczegóły usługi (kolor felgi, cenę, itp.).

2. Prostowanie i spawanie felg

Kolejnym krokiem na drodze do zregenerowanych felg jest ich ewentualne prostowanie i spawanie. Przeprowadzenie tych zabiegów jest uzależnione od charakteru uszkodzenia felgi. W razie potrzeby, oferujemy również usługę toczenia rantów, dzięki której wygładzone zostają wszelkie nierówności.

3. Piaskowanie felg

Zanim felgi zostaną pomalowane, należy je odpowiednio przygotować, usuwając zanieczyszczenia i otłuszczenia. W tym celu korzystamy z technologii piaskowania, która w bezpieczny i skuteczny sposób usuwa stare warstwy lakieru, pozostawiając powierzchnię bez zarysowań.

4. Malowanie proszkowe felg

Kolejnym krokiem w procesie regeneracji felg jest ich malowanie na uzgodniony z klientem kolor. W tym celu korzystamy z szerokiej palety farb proszkowych, które oprócz wysokiej wytrzymałości i odporności na korozję, charakteryzuje wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

5. Odbiór felg

By móc cieszyć się w pełni funkcjonalnymi, odnowionymi felgami, wystarczy dać nam kilka dni. Po ich upływie kontaktujemy się z klientem i zapraszamy go do odbioru felg w naszej malarni proszkowej w Krakowie.