fbpx

Regeneracja felg – zaoszczędź na felgach! Wymiana felg na nowe to niemały wydatek, który czasem mocno uderza po kieszeni. Nie zawsze jednak musisz się decydować na taki ruch – nawet uszkodzone felgi można naprawić. Kluczem do sukcesu w tej dziedzinie jest regeneracja felg.

Regeneracja felg – kiedy jest możliwa?

regeneracja felg krakówChoć wiele uszkodzeń felg nadaje się do regeneracji w warsztacie, to jednak nie w każdym przypadku jest to możliwe. Kiedy felga aluminiowa jest mocno spękana, nawet cud jej nie pomoże, o próbach regeneracji nie wspominając. By ocenić poziom zaawansowania nieprawidłowości, należy zasięgnąć porady eksperta – w tym celu zachęcamy do odwiedzenia naszej lakierni proszkowej w Krakowie. Rzucimy tu fachowym okiem na felgi w Twoim aucie i zaproponujemy dla nich optymalny proces „leczenia” 🙂

Ile możesz zaoszczędzić?

Koszt naprawy felgi zależy w dużej mierze od materiału, z jakiego została wykonana. Najlepiej mają posiadacze felg stalowych, na regeneracji których mogą zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych. Żeby wymienić tego typu felgi, w niektórych przypadkach trzeba wydać nawet 5 tysięcy złotych (Volksvagen Passat, 17 cali), przy czym ich regeneracja nie przekracza zazwyczaj 500-600 złotych! Jak widać oszczędności są przeogromne. To jednak nie koniec korzyści. Dzięki możliwościom, jakie daje malowanie proszkowe, możesz stać się właścicielem wyjątkowo efektownych felg w różnych kolorach, budząc podziw i zazdrość wśród znajomych oraz innych kierowców.

Chcesz zobaczyć jak imponujące i atrakcyjne potrafią być felgi po regeneracji? Zapraszamy do naszej galerii. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej lakierni proszkowej w Krakowie, gdzie przeprowadzimy proces regeneracji Twoich felg od początku do końca. Fachowo, terminowo i za przystępną cenę. Zapraszamy!