fbpx

Dziś pierwszy dzień wiosny – pory, w której natura odradza się i ożywa. To również pora, która sprzyja „ożywianiu” felg – dlaczego właśnie teraz warto przeprowadzić regenerację felg? O tym piszemy poniżej.

Odśwież auto na wiosnę

Wiosna to dobry moment na wymianę opon i wycieraczek. W tym okresie warto również zrobić mały przegląd samochodu, a także przyjrzeć się jego felgom. Zaśnieżone polskie drogi mogły bowiem dokonać wielu usterek, które odbijają się negatywnie nie tylko na wyglądzie, ale również na bezpieczeństwie jazdy. Przez krzywe felgi z czasem będziemy musieli wymieniać łożysko, a uszkodzeniom mogą ulec również zawiasy, dlatego już przy pierwszych niepokojących objawach należy reagować. Jak? Najlepiej odwiedź naszą lakiernię proszkową w Krakowie – tu dokonamy szczegółowej obserwacji i w razie potrzeby przeprowadzimy regenerację felg.

Wiosenna regeneracja felg

Regeneracja felg to jeden z etapów należytego przygotowania auta do wiosny. Dzięki niej auto będzie świetnie komponowało się z czystym i świeżym lakierem karoserii po wiosennych zabiegach pielęgnacyjnych. Co więcej, oprócz wspaniałego wyglądu, znacząco przyczyni się do wydłużenia żywotności felg, przy okazji zwiększając możliwości eksploatacyjne całego samochodu. Regeneracja felg jest ponadto metodą dużo tańszą niż ich wymiana, choć równie skuteczną i efektowną.

Jeśli szukasz firmy, która przeprowadzi skuteczną regenerację felg w Twoim samochodzie, zajrzyj do Stelco przy ul. Góra Libertowska 3. W razie pytań, prosimy o kontakt:731 290 420. Serdecznie zapraszamy!

regeneracja felg na wiosnę