fbpx

O zaletach i korzyściach, jakie płyną z regeneracji felg pisaliśmy już nieraz. Jednak czy mają one jednakowy wymiar w każdym przypadku? Kto zyskuje bardziej na regeneracji felg – właściciele osobówek czy ciężarówek?

Regeneracja felg w ciężarówkach przynosi większe oszczędności

Naprawa felg w samochodach to na dłuższą metę duża oszczędność, zarówno dla właścicieli samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Jeśli jednak chodzi o te drugie, oszczędności mogą przybierać pokaźne kwoty, zwłaszcza dla właścicieli flot ciężarówek, np. w firmach transportowych. Oni mogą zaoszczędzić nawet do ok. 40-60% środków w stosunku do kosztów, które musieliby ponieść na zakup nowych felg.

Felga zregenerowana – kierowca szczęśliwy

Po regeneracji felg, kierowca może cieszyć się nie tylko lepszą prezencją swojego auta, ale również bardziej komfortową jazdą oraz dłuższą żywotnością samochodu. Nie można nie wspomnieć o kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych, zaoszczędzonych na zakupie nowych felg. Regeneracja felg wystarczy, by cieszyć się ich pełną sprawnością.

Regeneracja felg – gdzie najlepiej?

naprawa felg w ciężarówkachBy skorzystać z usługi skutecznej i profesjonalnej regeneracji felg, zapraszamy do naszej lakierni w Krakowie. Tu postaramy się rzetelnie ocenić stan uszkodzenia felg, a następnie podjąć stosowne kroki naprawcze. W przypadku niektórych skrzywień, wystarczy kilka godzin, by felgę wyprostować i przywrócić jej pełną sprawność, w niektórych jednak przypadkach potrzeba do tego więcej czasu.