fbpx

Czas nie jest sprzymierzeńcem felg, a jego upływ nieuchronnie prowadzi do różnego rodzaju problemów, takich jak naloty z rdzy czy różnego rodzaju otarcia. Jest jednak na to pewien sposób. Jaki? Mowa oczywiście o profesjonalnej regeneracji felg.

Regeneracja felg – droga do celu

Proces regeneracji felg rozpoczyna się od dokładnej analizy uszkodzeń i problemów z felgą. Warto bowiem wspomnieć, że nie wszystkie awarie można usunąć. Niektóre z uszkodzeń dyskwalifikują felgę z prób naprawy i wymagają wymiany na nową. Jeśli jednak naprawa felgi jest możliwa, proces rozpoczyna się od prostowania i spawania, a także naprawy rantów. Kolejnym etapem jest oczyszczenie i wygładzenie powierzchni z wykorzystaniem metody strumieniowo-ściernej, czyli piaskowania. Na koniec należy pomalować felgi farbami proszkowymi, co sprawi, że będą cieszyć się długotrwałą ochroną antykorozyjną i estetycznym wyglądem.

Regeneracje felg w Krakowie

9006 Lakierowanie felgBy przeprowadzić szybką i skuteczną regenerację felg ze swojego auta, polecamy wizytę w naszej lakierni proszkowej w Krakowie. Stelco jest usytuowane w dogodnej lokalizacji – w Krakowie, przy ul. Góra Libertowska 3 – niedaleko krajowej siódemki. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści, którzy na co dzień korzystają z najwyższej jakości sprzętu i urządzeń do regeneracji felg i malowania proszkowego. Efekty ich pracy możesz podziwiać w naszej galerii zdjęć. W razie pytań lub wątpliwości, służymy pomocą pod numerem telefonu: 731 290 420. Zapraszamy!