fbpx

Dla wielu kierowców regeneracja felg to za mało. W poszukiwaniu oryginalnego i wyjątkowego wyglądu felg, decydują się na tzw. customizację, czyli ozdabianie ich powierzchni dodatkowymi dekoracjami.

Regeneracja a customizacja

Regeneracja felg to proces przywracania feldze jej pierwotnego wyglądu i pełnej funkcjonalności, która zmniejszyła się wskutek nadmiernego eksploatowania lub uszkodzenia. By zregenerować felgę, należy oddać ją do warsztatu, by tam po odpowiednim przygotowaniu powierzchni, eksperci przeprowadzili stosowne zabiegi w zależności od rodzaju uszkodzenia. Jeśli zaś chodzi o customizację – jest to dodatkowy smaczek, ostatnia faza regeneracji felg, która polega na przyozdobieniu elementu z wykorzystaniem różnych metod. Popularnym zabiegiem w customizacji jest np. hydrografika, która pozwala nanieść na felgę dowolny wzór z wykorzystaniem ceramicznego lakieru bezbarwnego. Dzięki temu felga zyskuje nietypowy wygląd, a uzyskany wzór jest wytrzymały i cieszy oko przez długi czas.

Renowacja felg + personalizacja = felgi customowe

regeneracja felgOto przepis na jedyne w swoim rodzaju, wyróżniające się z tłumu samochodów felgi, które zdobywają coraz większą popularność, co widać zresztą na polskich ulicach. W naszym warsztacie również coraz częściej pojawiają się klienci, którzy chcą nadać swoim felgom jakiś wyjątkowy rys. Z chęcią spełniamy ich prośby, a efekty naszych prac można zobaczyć w naszej galerii. Jeśli chcesz dokonać regeneracji felg w Krakowie, a dodatkowo wzbogacić obręcze o spersonalizowane dekoracje, zapraszamy do naszego warsztatu. Stawimy czoła każdemu wyzywaniu!