fbpx

Regeneracja felg to standardowa usługa wykonywana w zakładach takich, jak nasza lakiernia proszkowa w Krakowie. Toczenie frontów to usługa extra, która pomoże Twoim felgom zyskać nową jakość.

Regeneracja felg vs tanie podróbki 1:0

Po uszkodzeniu felgi, wielu kierowców decyduje się na jej wymianę. Z uwagi na koszty, często wybierają oni te najtańsze, które okazują się być słabej jakości podróbkami. Nie musimy chyba dodawać jak kiepski jest to wybór, biorąc pod uwagę komfort czy bezpieczeńsFelga lakier proszkowytwo późniejszej jazdy. Regeneracja felg pozwala przywrócić im dawną świetność – zarówno odnowić stare obręcze, jak i naprawić uszkodzone. Felgi po zabiegach, np. w naszej lakierni w Krakowie, wyróżniają się wysoką jakością, gwarantując komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także świetną prezencją. W ramach regeneracji można przeprowadzić wiele dodatkowych zabiegów, np. customizacji.

Toczenie frontów – felgi w nowej, jeszcze lepszej odsłonie

Zwykła regeneracja felg i malowanie proszkowe ich powierzchni pozwala uzyskać estetyczny efekt. Toczenie frontów natomiast sprawia, że powstają felgi, obok których nie można przejść obojętnie – felgi z wyższej półki. Jest to rozwiązanie idealne dla tych kierowców, którzy swoim autem chcą przykuwać spojrzenia innych kierowców i przechodniów już z daleka.

Zarówno regeneracja felg, jak i toczenie frontów to usługi, które przeprowadzamy w naszej lakierni proszkowej. By poznać więcej szczegółów, zajrzyj do naszej oferty lub skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu: 731 290 490.