fbpx

Regeneracja felg, polegająca na naprawie starych lub uszkodzonych felg samochodowych, sprzyja również ich upiększaniu. Felgi z tuningu to temat idealny dla miłośników przerabiania pojazdów, chcących nadać mu niepowtarzalny i oryginalny wygląd.

Felgi z tuningu – jakie zalety?

tuning felgFelgi z tuningu wyróżniają się spośród innych niebanalnym dizajnem i prezencją, której na próżno szukać wśród klasycznych felg sprzedawanych w sklepie motoryzacyjnym. Felgi po regeneracji mogą być udekorowane w dowolny sposób, uwzględniając najbardziej szalone wizje właściciela auta, dzięki temu są po stokroć piękniejsze i bardziej wyrafinowane od felg oryginalnych. Co więcej, ich wytrzymałość i żywotność pozostaje na wysokim poziomie – identycznym, jak w przypadku felg prosto ze sklepu, choć w odróżnieniu od nich są zdecydowanie tańsze.

Jakie rodzaje felg tuningowanych?

W zależności od zapotrzebowania i preferencji, kierowcy mogą zdecydować się na różnego rodzaju zabiegi upiększające felgi. W jednym z naszych artykułów wspominaliśmy np. o customizacji. Są jednak również inne sposoby na uatrakcyjnienie wyglądu samochodu. Jednym z nich jest np. zastosowanie felgi z szerokim rantem i dużą średnicą tak, by profil opony był możliwie jak najniższy. Kolejnym trikiem, który z pewnością podniesie atrakcyjność felgi jest zastosowanie spinnerów, czyli elementów, które nawet po zatrzymaniu auta, sprawiają wrażenie poruszających się – tworząc w ten sposób złudzenie optyczne samochodu znajdującego się w ciągłym ruchu.

Wśród sposobów na upiększenie felgi znajduje się wiele modyfikacji, pozwalających uzyskać niesamowite efekty. Kierowcy mogą się jednak również zdecydować na klasyczną regenerację felg, która poprawi prezencję i zwiększy wytrzymałość felgi bez dodatkowych efektów wizualnych. O tym, jak ma wyglądać felga decydujesz Ty! Jeśli potrzebujesz konsultacji, zapraszamy do naszej lakierni proszkowej w Krakowie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 731 290 420. Doradzimy Ci w temacie regeneracji felg i nie tylko. Zapraszamy!