fbpx

Większość kierowców ma ją przed sobą lub za sobą. Regeneracja felg – bo o niej mowa – to zabieg, dzięki któremu felgi w Twoim samochodzie odzyskają pierwotną świetność. Gdzie dokonać tego zabiegu? Czy każdemu warsztatowi można w tej kwestii ufać?

regeneracja felg w warsztaciePo czym poznać dobry warsztat?

Jak rozpoznać dobry warsztat, który zregeneruje felgi w Twoim samochodzie na medal? To proste! Wystarczy zwrócić uwagę na kilka kwestii:
wyposażenie (czy posiada specjalistyczne sprzęty, np. odpowiedni sprzęt aplikacyjny, świetnie wyposażoną kabinę proszkową, itp.)
doświadczenie pracowników (im dłużej działają w zawodzie, tym lepiej!),
efekty pracy (czy firma ma się czym pochwalić i czy udostępnia efekty swoich prac nad regenerację felg w galerii na swojej stronie?).

Regeneracja felg na medal

Jeśli liczysz na profesjonalną regenerację felg – szybką, tanią i skuteczną, zapraszamy do naszej lakierni proszkowej w Krakowie. Pracują u nas doświadczeni pracownicy, którzy z niejedną felgą mieli do czynienia 🙂 Dzięki ich umiejętnościom, wiele felg udało się uratować, a efekty tych prac możesz podziwiać w naszej galerii. Co ważne, nasz warsztat jest wyposażony w wysokiej jakości, niezawodny osprzęt, który oprócz skutecznej regeneracji umożliwia nadanie regenerowanej feldze niebywałego wyglądu, np. poprzez nadanie mu niecodziennych efektów dekoracyjnych (patrz: customizacja).