fbpx

Malowanie proszkowe to technologia, która na stałe zagościła już w wielu branżach, np. w przemyśle meblarskim, motoryzacyjnym czy ogrodnictwie. Za pomocą farb proszkowych można jednak o wiele więcej! O tym, co możesz pomalować w ten sposób, przeczytasz poniżej.

Więc chodź pomaluj swój świat…

malowanie proszkowe elementów wystroju wnętrza…na żółto i niebiesko. Najlepiej farbami proszkowymi, bo 1) ekonomicznie, 2) ekologicznie, 3) efektywnie 4) efektownie. Wykorzystanie farb proszkowych do pomalowania elementów wystroju wnętrz to zatem strzał w dziesiątkę!

Już jakiś czas temu pisaliśmy Wam o zastosowaniu technologii w malowaniu płyt MDF. Nie jest to jednak jedyna możliwość wykorzystania farb proszkowych w swoich czterech ścianach. Należy podkreślić, że to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w malowaniu sprzętów, takich jak:

– sprzęt elektroniczny: komputerowy i AGD,
– konstrukcje szklane,
– maszyny i urządzenia stosowane w przemyśle i rolnictwie,
– automaty do gry,
– materiały drewnopochodne,
– sprzęt sportowy i rekreacyjny, itd.

Dzięki farbom proszkowym pomalujesz również takie elementy, jak kosz na śmieci, który dzięki powłoce z farb proszkowych, zyska na uroku i elegancji.

Farby najnowszej generacji pozwalają uzyskać powłok w rozmaitych kolorach, a paleta barw stale się poszerza, co pozwoli Ci stworzyć mieszkanie na miarę swoich marzeń i pragnień. By uzyskać fachową poradę na temat malowania proszkowego w Krakowie i okolicach, zapraszamy do naszego warsztatu przy ul. Góra Libertowska 3. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 731 290 420. Razem pomalujemy Twój świat na takie kolory, jakie tylko chcesz i w sposób w 100% bezpieczny dla Ciebie i dla środowiska! Zapraszamy.