fbpx

Internet to obszar, który zajmuje coraz większą część naszego życia. W przestrzeni wirtualnej można załatwiać coraz więcej spraw, które dotychczas były możliwe tylko w „realu”.

Dzięki Internetowi możesz coraz więcej

felgi zamawiane wirtualnieByć może część z nas już dawno zapomniała, co to są zakupy w sklepie – bo zamawia przez Internet produkty z dostawą do domu. W ten sposób załatwisz również większość spraw urzędowych, a także wykonasz swoje obowiązki w pracy bez wychodzenia z domu. Jak się okazuje, przez Internet możesz również… dopasować nowe felgi do swojego samochodu.

 

Aplikacja, która pomoże wybrać felgę

Aplikacja, która jest wyposażona w funkcję dopasowywania felg do samochodu powstała w ramach projektu Actum Lab. Twórcy wpadli na pomysł stworzenia nowego rozwiązania, kiedy jeden z producentów dywanów zapragnął, by klienci mogli sobie dopasować model dywanu ze sklepu internetowego do swojego pokoju, widząc obraz kompozycji na ekranie swojego smartfona. Twórcy aplikacji nie poprzestali jednak tylko na dywanach. Ich aplikacja pozwala na dopasowanie w ten sposób biżuterii oraz felg! Oprócz tego, każdy użytkownik będzie mógł zobaczyć, jak dane auto będzie się prezentowało na podjeździe przy domu w skali 1:1! Nowe narzędzie jest na razie w fazie testów. Czy to rozwiązanie zrewolucjonizuje przemysł motoryzacyjny? Czas pokaże.
My ze swojej strony zachęcamy do odwiedzin w naszym warsztacie w Krakowie, gdzie zamiast nowych felg, proponujemy regenerację starych felg. To nie tylko jest zabieg tańszy i bardziej ekologiczny, ale również bardzo skuteczny! Dzięki nam twoja felga odzyska pełną funkcjonalność i wygląd. Przekonaj się sam! Zapraszamy: Góra Libertowska 3, tel. : 731 290 420.