fbpx

Kiedy felga uszkodzeniu, kierowca stoi przed dylematem: wymienić ją na nową czy może tę starą poddać regeneracji? W niniejszym materiale postaramy się ułatwić odpowiedź na to pytanie.

Problemy z doborem felg

Wśród największych trudności, jakie pojawiają się podczas doboru nowych felg do samochodu znajdują się między innymi:

  • rozmiar felgi
    To, w jakim rozmiarze powinny być zakupione nowe felgi zależy głównie od modelu samochodu – niektóre z nich wymagają np. 18-calowych felg, a inne znacznie mniejszych.
  • rodzaj felgi
    Wybrać felgę aluminiową czy stalową? Która z nich bardziej spełni oczekiwania kierowcy? Zdania w tym temacie są podzielone. Zwolennicy felg aluminiowych podkreślają ich atrakcyjny dizajn i wytrzymałość, zaś posiadacze felg stalowych chwalą sobie niskie koszty ich zakupu i ewentualnych napraw.
  • wzory i kolory
    Kierowcy, którzy chcą uczynić swoje auto wyjątkowym, mogą się pokusić o zakup felg z dodatkowymi ozdobami, które przygotowuje się w ramach customizacji i innych zabiegów upiększających te części samochodu.

Zamiast kupować – regeneruj

regeneracja felg na wiosnęBy uniknąć trudności z zakupem nowych felg i dopasowaniem ich do posiadanego modelu samochodu, warto skorzystać z zabiegu regeneracji felg. Dzięki pomocy fachowców z lakierni proszkowej Stelco w Krakowie, możesz skutecznie odnowić stare felgi, nie tracąc przy tym czasu i pieniędzy na dobór i zakup nowych części. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką, fachową robotę. Zgłoś się do nas! Ul. Góra Libertowska 3, nr tel.: 731 290 420. Zapraszamy do kontaktu!