fbpx

Jedną z przyczyn awarii ogumienia w ciągnikach może być obracanie się opony na feldze. Istnieje jednak sposób, by zapobiec tego rodzaju uszkodzeniom. Problem rozwiązała firma GNK Wheels, która stworzyła felgę zwaną Profi Grip. Na czym polega jej fenomen?

Nowa felga, nowe możliwości

Dzięki stworzonemu przez duńską firmę rozwiązaniu, właściciele ciągników mogą odetchnąć z ulgą. W związku z rosnącą produkcją coraz większych i wydajniejszych maszyn, opracowano konstrukcję felgi, która zapobiega kurczeniu się obręczy, a także służy do ochrony opony podczas stosowania przy niskim ciśnieniu. Dodatkowym atutem nowego modelu jest łatwiejszy montaż opon o dużej nośności i sztywnych ściankach bocznych, dzięki czemu ryzyko ich uszkodzenia jest minimalne.

Przedłuż żywotność felgi, dzięki regeneracji felg

Dzięki nowemu rozwiązaniu, jakim są „antypoślizgowe” felgi, jest możliwe zwiększenie trwałości opon. Co jednak z samymi felgami? Jest jeden, sprawdzony sposób, żeby wydłużyć ich żywotność – jaki to sposób? Odpowiedź jest prosta: regeneracja felg. Zabieg ten umożliwia wyprostowanie ewentualnych zakrzywień (więcej o prostowaniu felg tutaj), a także przywrócenie świetnej kondycji za pomocą malowania proszkowego, które nie tylko zwiększa estetykę, ale również wytrzymałość i odporność felgi na korozję.

Jeśli chcesz przeprowadzić profesjonalną i skuteczną regenerację felg w Krakowie, zapraszamy do naszej lakierni proszkowej przy ul. Góra Libertowska 3. Poznaj naszą ofertę, a jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń: 731 290 420.