fbpx

Każda felga ma swoją datę ważności. Jest to oczywiście data symboliczna, uzależniona od wielu czynników, takich jak intensywność eksploatacji, jakości dróg, po których się porusza, itp. By jak najdłużej wypełniała swoje funkcje i zachowała świetną prezencję, warto poddać ją zabiegom odnawiania – chodzi tu m.in. o regenerację felg, w ramach której przeprowadza się również usługę prostowania.

Kiedy powinniśmy się zdecydować na prostowanie felg?

naprawa felg KrakówProstowanie to czynność, którą podejmuje się najczęściej podczas renowacji auta, czyli przeprowadzania zabiegów, takich jak regeneracja felg. Kraków jest jednym z miast, w których tego rodzaju zabiegi wykonuje się każdego dnia. To właśnie tu pracuje jeden z naszych zaufanych fachowców, którego zapytaliśmy o to, jaki moment jest najlepszy, by zaprowadzić auto do warsztatu, by je odnowić. Oto co nam powiedział.
„Do naszego warsztatu bardzo często trafiają auta z wyniszczonymi felgami. Dla wielu z nich nie ma ratunku – uszkodzenia poszły o jeden krok za daleko, co oznacza, że kierowca musi ponieść dodatkowe koszty związane z zakupem nowej felgi. Dlatego właśnie zachęcamy kierowców, by przychodzili do nas jeszcze zanim objawy uszkodzenia felg urosną do takiej rangi. Dzięki temu mamy je jeszcze szansę naprawić, a kierowca ma szansę zaoszczędzić na ich wymianie. Kiedy najlepiej skorzystać z pomocy w postaci regeneracji felg? Jeśli kierowca dostrzega przekrzywienia w feldze albo ma wrażenie, że kierownica niepokojąco wibruje podczas jazdy, należy koniecznie zgłosić się do warsztatu. To najprawdopodobniej objaw skrzywionej felgi. Nasza lakiernia proszkowa w Krakowie zajmuje się sprawami właśnie takie jak ta.”

Na czym polega prostowanie felg?

Zabieg prostowania felgi wymaga wykorzystania specjalnych maszyn, w których umieszcza się uszkodzoną felgę, a następnie prostuje z użyciem profesjonalnych tłoków hydraulicznych i specjalnych nakładek. Wszystko to dzieje się w odpowiednio wysokiej temperaturze, by felga nie uległa pęknięciu.

Najskuteczniejsze prostowanie i regeneracja felg – Kraków

Jeśli szukasz zakładu, w którym wyprostujesz felgi „od ręki”, a dodatkowo przeprowadzisz kompleksową regenerację felg – szybko, solidnie i w przystępnej cenie, zapraszamy do Stelco – warsztatu, znajdującego się przy ul. Góra Libertowska 3. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwala im sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Uważasz, że przypadek Twojej felgi jest nie do uratowania? Przyjmujemy wyzwanie! Skontaktuj się z nami, byśmy mogli omówić szczegóły naszej wspólnej misji ratowania felg: 731 290 420.