fbpx

Korozja, pęknięcia wskutek jazdy po polskich drogach, niezmyta spod kołpaków sól – to wszystko może doprowadzić do sytuacji, w której dalsze użytkowanie felg może stanowić dla kierowcy i pasażerów spore niebezpieczeństwo. By uniknąć konsekwencji, związanych z groźnymi uszkodzeniami, warto sięgnąć po zabiegi z zakresu regeneracji felg. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu.

Kiedy regeneracja jest możliwa, a kiedy już nie?

By skorzystać z zabiegów, które obejmuje regeneracja felg, krakowska firma Stelco proponuje uprzednio przeanalizować stan uszkodzonych elementów. Eksperci z warsztatu fachowym okiem oszacują czy stopień awarii nie wyklucza możliwości naprawy – w takiej sytuacji konieczna będzie wymiana części na nowe. Jeśli jednak uszkodzenie felgi nie będzie zbyt duże, z łatwością można jej przywrócić dawną kondycję i prezencję za pomocą kilku zabiegów z obszaru regeneracji felg.

Regeneracja felgi – co daje?

felgiDzięki poszczególnym zabiegom regeneracji felg, istnieje możliwość uzyskania felgi o niebywałej wytrzymałości oraz żywotności. Wśród zabiegów, które umożliwiają uzyskanie tego efektu możemy wyróżnić:
prostowanie, które pomoże pozbyć się wszelkich skrzywień, zgnieceń, itp.
malowanie proszkowe, dzięki któremu felga zyskuje doskonałą odporność na korozję i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne,
toczenie frontów, które pozwala na osiągnięcie efektu wow.

Regeneracja felg w Krakowie

Tych, którzy mają problem z uszkodzonymi felgami serdecznie zapraszamy do naszego warsztatu w Krakowie. Oferujemy szybką, sprawną i profesjonalną naprawę felg w każdym samochodzie. Jeśli chcesz zobaczyć jak to robimy, zajrzyj do naszej galerii TUTAJ.