fbpx

Co zrobić, kiedy drzwi do domu straciły dawną kondycję i blask? Jedną z możliwości jest zakup w markecie nowego modelu, jednak tańszym i równie skutecznym sposobem jest odświeżenie starych drzwi z pomocą specjalnych technik. Jedną z nich jest jak piaskowanie.

piaskowanie drzwiPiaskowanie, czyli pierwszy krok do pięknych drzwi

Stare, zaniedbane drzwi potrafią zepsuć wygląd każdego, nawet najpiękniej zaaranżowanego wnętrza czy otoczenia domu. Tym, co najbardziej przykuwa wzrok jest bowiem wyblakły kolor, spękana farba oraz zabrudzenia i zanieczyszczenia, które znajdują się na powierzchni drzwi. Jak się ich pozbyć? Z pomocą przychodzi piaskowanie, które umożliwia skuteczne usunięcie wszelkich wad modelu w bardzo szybkim czasie i bez dużych wydatków.

Piaskowanie drzwi krok po kroku

O piaskowaniu drzwi drewnianych wspominaliśmy już w jednym z naszych artykułów. Warto jednak wiedzieć, że temu procesowi można poddać drzwi wykonane również z innych materiałów, np. ze szkła. Technologia opiera się na usunięciu defektów z powierzchni za pomocą specjalistycznych narzędzi i metod. By z nich skorzystać, wystarczy udać się do warsztatu, który wśród oferowanych usług ma również piaskowanie. Kraków jest miastem, w którym funkcjonuje wiele tego rodzaju zakładów – jednym z nich jest lakiernia proszkowa Stelco, która jest umiejscowiona przy Górze Libertowskiej 3.

Piaskowanie Kraków

Największym atutem lakierni proszkowej Stelco jest kadra świetnie wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują swoją pracę szybko, skutecznie i niedrogo. Jeśli chcesz odnowić stare drzwi, felgi lub inne elementy za pomocą piaskowania, zadzwoń, by poznać więcej szczegółów: 731 290 490.