fbpx

Kiedy na felgach pojawiają się ogniska korozji, wielu kierowców wpada w panikę. Nie jest to jednak powód do dużych zmartwień – zniszczona felga może znowu pięknie się prezentować i znakomicie pełnić swoje funkcje – wystarczy tylko poddać ją regeneracji.

Kiedy dochodzi do korozji?

Zaczyna się niewinnie – za oknem robi się coraz bardziej deszczowo, pojawia się coraz więcej kałuży, z czasem śniegu… Są to czynniki, które w przypadku felg mogą mieć poważne konsekwencje. Nadmierna wilgoć i sól rozsypana na drogach podstępnie wnikają w konstrukcję, by z czasem przeobrazić się w nieestetyczną rdzę, która oprócz oszpecenia skutkuje drastycznym spadkiem wytrzymałości części.

Co zrobić, kiedy felga ulegnie korozji?

regeneracja felg KrakówWidzisz pierwsze objawy korozji na felgach w swoim aucie? Im szybciej zareagujesz, tym lepiej. W takiej sytuacji zalecamy jak najszybszą wizytę w warsztacie, w którym fachowcy dokonają profesjonalnego zabiegu regeneracji felg. Kraków jest jednym z miast, które oferuje kompleksowe usługi z tego zakresu. Wystarczy udać się do lakierni proszkowej umiejscowionej przy ul. Góra Libertowska 3. Pracujący tu fachowcy w pierwszej kolejności oszacują poziom zaawansowania uszkodzeń, a następnie zajmą się przywracaniem Twoim felgom pierwotnej kondycji. W tym celu sięgną po specjalistyczne maszyny, które pomogą im wykonać zabiegi prostowania, toczenia frontów, itp. W tym popularnym krakowskim warsztacie przeprowadzisz również proces malowania proszkowego, który skutecznie uchroni felgi w Twoim samochodzie przed kolejnymi atakami korozji. Zapraszamy!