fbpx

Jak się okazuje, stan czterech kółek dla wielu kierowców jest ważniejszy niż stan ich zdrowia. Taki wniosek płynie z badań przeprowadzonych jakiś czas temu przez TNS OBOP.

pielęgnacja felgPolacy kochają swoje samochody

Jak pokazują badania, Polacy są emocjonalnie związani ze swoimi samochodami – 91% z respondentów lubi jeździć czterema kółkami, a niemal trzy czwarte z nich uwielbia o nie dbać. Jak się okazuje – często nawet bardziej niż o własne zdrowie. Kierowcy chętniej kupują lepsze paliwo niż zdrową żywność, a odwiedziny w serwisach oraz warsztatach regeneracji felg zdarzają się im częściej niż wizyty u lekarzy. Jak wynika z badań, 83% kierowców przyznaje, że stan samochodu jest dla nich bardzo ważny, a tylko dla 64% tak samo ważne jest ich własne zdrowie.

Skąd taka miłość do czterech kółek?

Powodów, dla których tak się dzieje jest kilka. Przywiązanie Polaków do aut wynikać może z dawnych doświadczeń kiedy to posiadanie auta było wyrazem prestiżu i powodem do dumy. Innym wytłumaczeniem dużej troski kierowców o cztery kółka może być również najzwyklejsza w świecie… oszczędność. Zarówno w przypadku „zdrowia” aut, jak i ludzi – lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego kierowcy wolą dbać o stan czterech kółek, by nie doprowadzić do bardziej poważnych i kosztownych awarii. Poza tym wśród kierowców panuje przekonanie, że zadbane auto, to auto bezpieczne, co jest szczególnie ważne dla osób przewożących własne rodziny.

Jak kierowcy dbają o swoje auta?

Kierowcy dbają o swoje auta na różne sposoby – jednym z nich jest poddawanie ich zabiegom, takim jak np. regeneracja felg. Dzięki temu procesowi, skrzywiona lub lekko zardzewiała felga odzyskuje dawną świetność i kondycję, zapewniając pomyślne i bezpieczne użytkowanie jeszcze przez długie lata. Z tego względu zabieg ten polecany jest wszystkim kierowcom, którzy chcą najlepiej zadbać o swoje auta, nie wydając przy tym wszystkich swoich oszczędności.

Każdego kierowcę, który chce wzorowo zadbać o swoje auto, zapraszamy do skorzystania z usługi regeneracji felg w lakierni Stelco w Krakowie. Profesjonalna obsługa, najlepsze maszyny i konkurencyjne ceny – to tyko niektóre z zalet tego miejsca. To prawdziwy raj dla aut – przyjdź i przekonaj się sam!