fbpx

Jesienią rośnie ilość opadów, na drogach pojawiają się kałuże, błoto i inne wodne niespodzianki, za którymi nie przepadają felgi w Twoim aucie. Co zrobić, by przywrócić im świetną prezencję? O tym dowiesz się z niniejszego artykułu.

Jak dbać o felgi jesienią?

Każdy kierowca wie, że koła najtrudniej utrzymać w czystości, ponieważ brudzą się niezwykle szybko wskutek opadów deszczu, a także działania czynników, takich jak błoto czy pyły. Są jednak sposoby, które pozwalają przywrócić felgom perfekcyjny wygląd. Do najprostszych należy zwykłe umycie wodą i szamponem, jednak często okazuje się, że to za mało. W związku z tym wielu kierowców sięga po chemiczne środki. Należy jednak pamiętać o tym, by ich odczyn był jak najbardziej zbliżony do neutralnego.
Czytaj więcej: Jak dbać o felgi samochodowe?

 

Regeneracja felg – antidotum na większe defekty

W przypadku większych defektów felg, takich jak ogniska korozji, skrzywienia i inne, należy sięgnąć po bardziej zaawansowane środki zaradcze. Najskuteczniejszym orężem do walki z uszkodzeniami felgi jest regeneracja felg. Dzięki zabiegom, takim jak prostowanie, toczenie frontów, malowanie proszkowe, itp. felga odzyskuje swoją pierwotną kondycję, służąc pomyślnie kierowcy jeszcze przez wiele lat.

 

Regeneracja felg w Krakowie

regeneracja felg kraków libertówGdzie w Krakowie można skorzystać z regeneracji felg? Warsztatów, które oferują usługi tego rodzaju jest wiele, niewiele jest jednak miejsc, które łączą profesjonalizm, wysoką jakość maszyn oraz szybkość realizacji z niewygórowanymi cenami. Miejscem takim jest lakiernia proszkowa Stelco, która specjalizuje się w przywracaniu doskonałej kondycji felgom. To tutaj felgi stają się bardziej atrakcyjne niż w momencie zakupu. Na dowód tych słów, zapraszamy do obejrzenia galerii, w której znajdziesz kilka przykładów realizacji, jakie mają na kocie pracownicy lakierni. Zapraszamy również do przetestowania ich umiejętności osobiście – Stelco znajduje się przy ul. Góra Libertowska 3 w Krakowie. Z nami uporasz się z każdą jesienną (i nie tylko) awarią! Zapraszamy w godzinach 8-16!