fbpx

Malowanie proszkowe jest dynamicznie rozwijającą się branżą, która co i rusz zachwyca rynek innowacyjnymi i imponującymi nowościami. Nie inaczej jest również tym razem – firmy AkzoNobel i Peclers Paris zbadały jakie trendy zdominują najbliższe trzy lata.

Barokowe trendy w malowaniu proszkowym

malowanie proszkowe krakowW wyniku analiz dokonanych przez specjalistów firm AkzoNobel i Peclers Paris, wyłoniły się cztery trendy, które prawdopodobnie niebawem zawojują branżą malowania proszkowego. Każdy z nich wyróżnia się kolorami, teksturami i efektami specjalnymi, które odzwierciedlają posuwające się naprzód trendy na świecie. Wśród najnowszych trendów w malowaniu proszkowym wymienić można:

 

  • Glam City: połączenie modernizmu i baroku, styl ten wyróżniają intensywne kolory: krwiste czerwienie, głębokie granaty, przejrzyste błękity, uspokajające zielenie i wiele innych.
  • Time Out to propozycja da miłośników harmonii i równowagi, styl tworzą bowiem wyważone, jasne i odprężające kolory bieli i innych neutralnych odcieni,
  • Treasured Light to trend najbardziej spośród wszystkich sensualny, charakteryzuje się metalicznymi tonami, takimi jak mosiądz, blada miedź, czy srebro.
  • Wild Nature jest idealny dla miłośników dzikiej natury – obecne są w nim naturalne akcenty, takie jak ziemiste brązy, khaki, antracytowe szarości czy grafitowe czernie.

To jednak nie wszystko. Nowe trendy w malowaniu proszkowym pokazują nie tylko coraz większe możliwości wizualne farb, ale również ich rosnącą ekologiczność. Farby proszkowe wykorzystywane w kolejnych latach spełniać będą wymagania zielonego budownictwa, przyczyniając się w jeszcze większym stopniu niż obecnie, do troski o otaczające nas środowisko.

Proszkowe hity w Stelco

Zanim nowe trendy zadomowią się na rynku farb proszkowych, możesz śmiało korzystać z nie mniej efektownych propozycji, jakie roztacza przed Tobą technologia proszkowa. W naszej lakierni proszkowej w Krakowie oferujemy Ci malowanie za pomocą wysokiej jakości farb w rozmaitych kolorach i z wieloma różnymi efektami specjalnymi. Klasyczny srebrny metalik, antracyt, czy czarny SuperMat to kolory w których świetnie prezentują się felgi samochodowe. Na malowaniu felg jednak nie poprzestajemy! Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!