fbpx

Felga – część samochodu, od której zależy bezpieczeństwo jazdy i właściwości jezdne auta. Warto o nią dbać, a odwdzięczy się komfortowym użytkowaniem przez wiele lat. W jaki sposób odpowiednio zatroszczyć się o felgi? O tym dowiesz się z niniejszego materiału.

Gdzie diabeł nie może, tam… regenerację felg ześle

Kiedy na powierzchni felg dostrzeżesz pierwsze rysy, a nawet symptomy rdzewienia, zaczynasz się obawiać najgorszego – w głowie zaczyna Ci kołatać myśl, że konieczna będzie kosztowna wymiana opon. Scenariusz wcale jednak nie musi być tak czarny, o ile zawczasu odwiedzisz nasza lakiernię proszkową w Krakowie. Nasi pracownicy dokonają szczegółowych oględzin felg w Twoim aucie, po czym zaproponują Ci optymalne wyjście z sytuacji. Mamy na koncie wiele beznadziejnych przypadków, które wskrzesiliśmy, przywracając pierwotna kondycję i prezencję. Z Twoimi felgami też sobie poradzimy!

Jak zregenerować felgi, czyli krótki przewodnik po naszym SPA

felgiProfesjonalna regeneracja felg odbywa się w specjalnie wyposażonych pomieszczeniach, za pomocą sprzętów i urządzeń, które pozwalają precyzyjnie oczyścić i wygładzić powierzchnię elementów, a następnie pokryć je farbami proszkowymi w dowolnym kolorze i, w zależności od preferencji, z dodatkiem efektów specjalnych. W naszym krakowskim SPA dla felg specjalizujemy się w regeneracji felg aluminiowych, odnawiając je skutecznie i bez zmiany ich parametrów. Podczas procesu pokrywamy felgę trzema warstwami lakieru: na pierwszy ogień idzie podkład, potem baza, a dzieło wieńczy bezbarwny lakier proszkowy. Efekt za każdym razem jest zachwycający, a felgi, które opuszczają naszą lakiernię służą pomyślnie swoim właścicielom przez długi czas.

Zapraszamy do skorzystania z naszego SPA dla felg! Regenerację felg wykonujemy w lakierni proszkowej znajdującej się przy ul. Góra Libertowska w Krakowie. Zapraszamy do odwiedzin, a w razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu przez telefon – 731 290 490  lub za pośrednictwem e-maila: biuro@stelco.pl.