fbpx

Oto informacja dla wszystkich osób, które podążają za najnowszymi malarskimi trendami: kolorem roku według Pantone – znanej na całym świecie firmy specjalizującej się w doradztwie kolorystycznym – został Ultra Violet, zastępując tym samym ubiegłorocznego triumfatora – kolor Greenery.

Farby proszkowe w kolorze fioletu – to będzie hit?

Intrygujący i niekonwencjonalny fiolet może sprawić niemały kłopot aranżatorom wnętrz – pomalowane w tym odcieniu ściany mogą być nieco zbyt przytłaczające. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by udekorować wnętrze za pomocą efektownych dodatków w tym kolorze. Tu pomocne mogą się okazać farby proszkowe, za pomocą których pokryjesz powierzchnię wielu elementów wystroju pomieszczeń.
Czytaj więcej: Malowanie proszkowe elementów wystroju wnętrz

Łóżko w kolorze Ultra Violet? Czemu nie!

Za pomocą farb proszkowych w kolorze fioletu pokryjesz konstrukcje z różnego rodzaju materiałów: od łóżek, przez sprzęt RTV, aż po kaloryfery. Malowanie proszkowe pozwoli nadać im piękną i efektowną prezencją, gwarantując przy okazji nadzwyczajną wytrzymałość i odporność na działanie niekorzystnych czynników. Malowanie proszkowe to coraz bardziej popularna technologia, która z każdym dniem zyskuje nowych zwolenników. W połączeniu z kolorem roku – Ultra Violet, będzie stanowić modne połączenie, które doda Twoim czterem ścianom uroku i intrygującego charakteru.

Malowanie proszkowe w Krakowie

Chcesz pomalować na fioletowo swoje ogrodzenie, meble, a może nawet felgi? Zapraszamy do lakierni proszkowej Stelco w Krakowie – zapewniamy szybką i owocną obsługę oraz perfekcyjne pomalowanie wskazanych przez Ciebie elementów. Oprócz pasji i doskonale wykwalifikowanej kadry, posiadamy również świetnie wyposażony warsztat oraz sprzęt, który gwarantuje uzyskanie gładkich i idealnie pokrytych powierzchni. Zapraszamy do korzystania z naszych usług! Więcej szczegółów na temat malowania proszkowego i naszej oferty uzyskasz, dzwoniąc pod numer telefonu: 731 290 490.