fbpx

Święta tuż-tuż, wielu z nas wyruszy w tym czasie w drogę do rodzinnych domów, by tam spędzić świąteczne chwile przy jednym stole z najbliższymi. By stało się to faktem, należy uprzednio zadbać o odpowiednie przygotowanie samochodu do trasy. W tym celu warto skorzystać m.in. z usługi regeneracji felg.

Sprawne felgi gwarancją bezpiecznej drogi do domu

jazda zimowaWarto wiedzieć, że wiekowe felgi to nie tylko problem natury estetycznej, ale również technicznej. Po wielu latach eksploatacji felgi są mniej wytrzymałe, zmniejsza się również komfort ich użytkowania oraz bezpieczeństwo jazdy. Dlatego tak ważne jest, by przed wyruszeniem w długą trasę podreperować ich kondycję w warsztacie specjalizującym się w regeneracji felg. W tym celu serdecznie zapraszamy do lakierni proszkowej Stelco w Krakowie – dzięki nam szybko wyruszyć w bezpieczną trasę do domu, by spędzić tam świąteczne chwile z najbliższymi! To jednak nie jedyny sposób, w jaki możesz wykorzystać regenerację felg w okresie Bożego Narodzenia.

Regeneracja felg – prezent last minute

Bony na zabiegi kosmetyczne robią furorę pośród prezentów świątecznych, dlaczego by zatem nie sprezentować komuś „bonu” na regenerację felg? Taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku każdego miłośnika motoryzacji. Odnowione felgi w modnym kolorze lub z efektami specjalnymi z pewnością wywołają u takiej osoby szybsze bicie serca i szczery, szeroki uśmiech na twarzy.

Chcesz naprawić felgi przed wyjazdem na Święta? Szukasz oryginalnego prezentu pod choinkę dla fana czterech kółek? Odwiedź naszą lakiernię proszkową w Krakowie przy ul. Góra Libertowska 3 – na każdą z wymienionych potrzeb znajdziemy rozwiązanie 🙂 Zapraszamy!