fbpx

Innowacyjna technologia, jaką jest malowanie proszkowe, znajduje szerokie zastosowanie w różnego rodzaju branżach. W naszych artykułach wspominaliśmy już o tym, że z powodzeniem wykorzystuje się ją w przypadku felg oraz do wykończania i zabezpieczania elementów takich, jak sanki czy narty. W niniejszym materiale zaprezentujemy kolejne akcesoria, tym razem muzyczne, które coraz częściej maluje się farbami proszkowymi.

Gitary malowane proszkowo

malowanie proszkowe gitaryCzy wiesz, że… w ofercie niektórych producentów farb proszkowych znajdują się impregnaty, bejce i lakiery do drewna, które świetnie nadają się do zabezpieczenia m.in. gitar akustycznych? Dzięki swoim właściwościom doskonale nadają się również do wykończenia szaf, stołów, mebli biurowych czy podłóg. Ich atutem jest doskonała ochrona powierzchni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, co znacząco wydłuża czas pomyślnej eksploatacji.

Malowanie proszkowe głośników

I jeszcze jedna niespodzianka dla miłośników muzyki: malowanie proszkowe to wszechstronna technologia, która świetnie sprawdza się również w malowaniu głośników. Specjalne farby zapewniają twarde, trwałe wykończenie oraz perfekcyjne zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Głośniki pomalowane proszkowe mogą więcej, a korzystanie z nich jest bardziej komfortowe: nie tylko dla uszu, ale również dla oczu: farby proszkowe zachwycają bowiem bogatą i atrakcyjną gamą kolorów.

Czytaj więcej: Jakie kolory farb proszkowych do wyboru?

Chcesz zastosować malowanie proszkowe w przypadku swojego sprzętu muzycznego (i nie tylko)? Zapraszamy do naszej lakierni w Krakowie! Oferujemy szybką i profesjonalną pomoc w zabezpieczaniu powierzchni metalowych i nie tylko. Zapraszamy!