fbpx

Regeneracja to dla kierowcy przepustka do efektownych, funkcjonujących bez zarzutu felg. Poniżej wymieniamy 3 podstawowe zalety, jakie niesie ze sobą skorzystanie z tego zabiegu – zarówno w przypadku alusów, jak i felg stalowych.

1. Regeneracja felg pozwala zaoszczędzić.

Dzięki możliwości odnowienia starych felg, nie musisz wydawać pieniędzy na kosztowne wymiany. Co więcej – zabieg w lakierni (np. Stelco w Krakowie) pozwoli Ci uzyskać oryginalne efekty, których na próżno szukać na sklepowych półkach. Wszystko to będzie Cię kosztować kilka razy taniej niż zestaw nowych felg u dealera.

2. Dzięki regeneracji felgi stają się bardziej efektowne.

Jak już wspomnieliśmy, regeneracja felg daje duże pole do artystycznych popisów. Dlatego jeśli chcesz, by Twój samochód wyróżniał się na tle innych modeli, skorzystaj z naszej pomocy! Dzięki specjalnym zabiegom, możemy sprawić, że felgi będą zachwycać oryginalnymi i niespotykanymi efektami.
Czytaj więcej: Regeneracja felg: kilka słów o pigmentach metalicznych
Malowanie proszkowe z kameleonem i krokodylem w tle
Farby o efektach specjalnych

3. Po regeneracji felgi są świetnie zabezpieczone.

felgi - regeneracjaEtapem, którym kończymy regenerację felg w naszej lakierni w Krakowie jest malowanie proszkowe, które pozwala perfekcyjnie zabezpieczyć powierzchnię elementów przed korozją i innymi czynnikami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na komfort lub bezpieczeństwo korzystania z felg w trakcie jazdy samochodem. Dzięki solidnym zabezpieczeniom, felgi służą kierowcom pomyślnie przez długie lata.