fbpx

Nie ma lepszego sposobu na wyróżnienie się z tłumu aut niż wybór oryginalnego koloru obręczy. Na jakie odcienie kierowcy najchętniej decydują się po regeneracji felg? Oto nasz krótki przewodnik po mniej i bardziej popularnych kolorach obręczy w naszej lakierni.

Regeneracja felg w Krakowie: najczęściej wybierane kolory obręczy

felga lakierowana proszkowoKlasyka jest zawsze w cenie, dlatego do najpopularniejszych kolorów felg, które wybierają kierowcy należą odcienie:

– srebrnego,
– grafitowego,
– tytanowego,
– czarnego.

Kolory te charakteryzuje ponadczasowość, dzięki czemu zawsze są modne – bez względu na panujące aktualnie trendy. Neutralne barwy felg sprawdzają się zarówno w przypadku zwykłych aut miejskich i kompaktowych, jak również w superluksusowych limuzynach, dodając im szyku i elegancji. Dodatkowym atutem klasycznych kolorów obręczy jest również to, że dobrze komponują się z niemal każdym kolorem nadwozia. Wyjątkiem jest jednak zestawienie srebrnych felg z nadwoziem w kolorze białym lub srebrnym – jednokolorowe kompozycje generalnie nie są polecane, chyba że zdecydujesz się na kontrastujący dodatek, np. polerowany rant w innym kolorze.

Kolory felg dla odważnych

Niektórzy kierowcy, chcąc podkreślić swoją indywidualność, decydują się na nieszablonowe kolory felg. Najczęściej wybierają oni odważne zestawienia w kolorach czerwieni, zieleni czy niebieskiego. Odcienie te najlepiej prezentują się w autach sportowych lub z dodatkami tuningowanymi.

Zregeneruj felgi w Krakowie: ciesz się obręczami w wymarzonym kolorze. Zapraszamy do naszej lakierni przy ul. Góra Libertowska 3, gdzie zregenerujesz felgi, nadając im wymarzony dizajn!