fbpx

W jednym z naszych artykułów poruszaliśmy już temat pękniętych felg, opisując sytuacje, kiedy można je poddać regeneracji, a kiedy jest to wykluczone. Dziś zajmiemy się kwestią skrzywionych felg. Czy prostowanie pozwoli wyeliminować tego rodzaju defekt obręczy?

Jak rozpoznać krzywą felgę?

Krzywe felgi mocno doskwierają kierowcom, dlatego raczej bez trudu rozpoznasz, kiedy ten problem zacznie dotyczyć również i Ciebie. Najczęściej występujące objawy defektów felgi to:
– drgania w karoserii,
– drgania układu kierowniczego,
– bicia pochodzące z kół.
Wystąpienie tych objawów jest równoznaczne z pogorszeniem się komfortu jazdy, co odczuwa wyraźnie zarówno kierowca, jak i pasażer.

Prostowanie felg – Kraków. Gdzie najlepiej?

prostowanie felgCo zrobić, gdy zauważysz powyższe objawy podczas jazdy swoim autem? W takiej sytuacji zalecamy udanie się do profesjonalnego warsztatu, gdzie fachowcy zdiagnozują defekt, a następnie zaproponują optymalną metodę ich naprawy. Jeśli chcesz wykonać prostowanie felg w Krakowie, zapraszamy do Stelco – lakierni proszkowej, która już od wielu lat pomaga kierowcom w tego rodzaju sytuacjach. U nas wyprostujesz felgi w różnych rozmiarach. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, który gwarantuje najwyższą precyzję i skuteczność.

Prostowanie felg to nie wszystko, czym żyjemy 🙂 U nas skorzystasz również z usług, takich jak m.in.:
– toczenie frontów,
spawanie felg,
– naprawa pękniętych felg,
malowanie proszkowe, itd.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty, skontaktuj się z nami: 731 290 490.