fbpx

Zima to okres, za którym nie przepadają nasze samochody. Czemu? Trudne warunki, śliskie drogi, a do tego błoto, które brudzi opony i felgi… w przypadku tej ostatniej niedogodności jest sposób na szybką i tanią regenerację wyglądu felgi. Jaki to sposób? O tym poniżej.

kołpaki na felgiKołpaki – sposób na bardziej atrakcyjne felgi

Kołpak samochodowy to niedrogi i skuteczny sposób na upiększenie swojego auta. Dzięki niemu nie musisz już teraz decydować się na regenerację felg, czasochłonne czyszczenie czy malowanie w warsztacie. Z podjęciem się tych zadań możesz spokojnie poczekać do wiosny, a do tego czasu posiłkować się kołpakiem. Element ten szybko odświeży wygląd obręczy, a wygląd Twojego auta zyska na atrakcyjności, zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na zamontowanie kolorowych modeli.

Kołpaki na felgach – o czym pamiętać?

Jeśli jeździsz zimą samochodem, z pewnością niejednokrotnie zetknąłeś się z kołpakami leżącymi na poboczu. Najprawdopodobniej oderwały się one od innych aut podczas konfrontacji z trudnymi warunkami na drodze. Nie trudno w takiej sytuacji o uszkodzenie – dziurawe drogi w Polsce to wyzwanie dla kierowców. W związku z tym, podczas montażu kołpaka na feldze, warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu.

A kiedy przyjdzie wiosna: czas na regenerację felg

Kołpak to sposób na przerwanie zimy w efektownym stylu. Dzięki temu elementowi nikt nie dostrzeże, że Twoje felgi są w kiepskim stanie. Jednak wraz z nadejściem wiosny przyjdzie również najwyższa pora na wyczyszczenie i odnowienie obręczy. Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś przeprowadzić skuteczną regenerację felg w Krakowie, zapraszamy do lakierni proszkowej Stelco, gdzie od lat zajmujemy się tym z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Sam zobacz TUTAJ.