fbpx

Malowanie proszkowe, to jak już niejednokrotnie wspominaliśmy – technologia z ogromnym potencjałem i perspektywami. Spektrum jej zastosowań stale się powiększa – już teraz za jej pomocą można pokryć m.in. meble, felgi, a nawet… gitarę.

Czytaj więcej:
Malowanie proszkowe części samochodowych
Malowanie proszkowe elementów wystroju wnętrz
Malowanie proszkowe akcesoriów muzycznych

malowanie proszkowe kraków libertówNie mamy wątpliwości co do tego, że z czasem technologia zdominuje branżę malarską, a jej walory ekonomiczne, wizualne i ekologiczne sprawią, że będziemy z niej korzystać chętniej, bo będzie się to opłacać – nam i przy okazji środowisku. Pozostaje pytanie: jak wybrać dobrze lakiernię proszkową, by proces malowania był przeprowadzony tak, jak należy? Oto 4 czynniki, na które warto zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji:

1. Nowoczesny sprzęt
Odpowiedni sprzęt to podstawa, dlatego wybierając lakiernię proszkową należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wyposażenie. Stelco może się poszczycić profesjonalną kabiną lakierniczą z termoobiegiem oraz nowoczesną linią, na której lakierowane elementy są perfekcyjnie czyszczone i odtłuszczane, a następnie kryte farbą i utwardzane w specjalnym piecu.

2. Transport podwieszany
W profesjonalnych lakierniach proszkowych korzysta się z transportu podwieszanego – metody transportu pomalowanych elementów, która umożliwia automatyzację procesu, a do tego wyróżnia się największą elastycznością oraz doskonałą ochroną przed uszkodzeniami powłoki.

3. Bogata gama kolorów
Im większy wybór, tym lepiej. W ramach usługi malowania proszkowego, nasza lakiernia w Krakowie oferuje szeroki wybór kolorów farb, które pochodzą od znamienitych producentów, takich jak: Alesta, DuPont czy Worwag Wagner. Dzięki temu każdy z Klientów może mieć pewność co do wspaniałych efektów, ale również wysokiej jakości przeprowadzenia procesu.

4. Szybka realizacja
Żaden z klientów nie chce czekać tygodniami na pomalowanie felgi, ogrodzenia czy ramy roweru. Dobra lakiernia potrafi dopasować się do potrzeb swoich klientów i realizować zamówienia w bardzo krótkim czasie.

Która z lakierni proszkowych w Krakowie spełnia te kryteria? Zapraszamy do Stelco – punktu, w którym przeprowadzamy malowanie proszkowe na najwyższym poziomie, w szybkim terminie i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.