fbpx

Każdy amator motoryzacji zdaje sobie sprawę z tego, jakie znaczenie dla kierowcy ma wygląd jego auta. To już nie tylko środek do szybkiego przemieszczania się z punktu A do punktu B, ale również wizytówka, a nawet wyznacznik statusu. Właśnie dlatego kierowcy coraz częściej decydują się na regenerację felg, która niewielkim kosztem pozwala im zyskać wymarzone auto, które dodatkowo idealnie komponuje się z ich charakterem.

Czytaj więcej: Jak zmienić wygląd auta pod kolor swojej osobowości?

felgaDlaczego właśnie regeneracja felg? Przede wszystkim wiąże się ona z niższymi kosztami niż zakup nowych obręczy. To jednak nie wszystko. Felgi po regeneracji zyskują drugą młodość, co oznacza, że ich walory funkcjonalne praktycznie nie różnią się od tych, jakie prezentują świeżo wyprodukowane elementy. Co więcej, ich walory wizualne są często po stokroć bogatsze niż w przypadku nowych obręczy. Odpowiednie zabiegi w ramach regeneracji pozwalają nadać częściom oryginalny charakter. Jest to możliwe między innymi dzięki farbom o ciekawych i niestandardowych efektach specjalnych.

Czytaj więcej: Farby z efektami specjalnymi
I jeszcze więcej:  Malowanie proszkowe z kameleonem i krokodylem w tle

Solidne i efektowne obręcze po regeneracji to wizytówka lakierni proszkowej w Krakowie. Stelco od lat odnawia obręcze, wykorzystując w tym celu nowoczesne sprzęty i zaawansowane technologie. Przede wszystkim jednak, pracujący tu fachowcy dbają o bezpieczeństwo swoich klientów – w pierwszej kolejności diagnozują stan felg, by wykluczyć te, które do regeneracji się nie nadają. A jak się okazuje, nie wszyscy to robią…

Czytaj więcej: Regeneracja felg – byle nie w Rosji!