fbpx

Oto artykuł dla każdego kierowcy, któremu zależy na tym, by jazda autem była nie tylko bezpieczna dla niego i jego pasażerów, ale żeby również przynosiła wszystkim przyjemność. Bardzo łatwo można osiągnąć ten efekt, wyposażając auto w elementy zwiększające radość z jazdy. Jakie to elementy? O tym piszemy poniżej.

felgi marzenFelgi jak z marzeń

Istnieje bardzo łatwy sposób na to, by zwiększyć przyjemność z jazdy samochodem: to regeneracja felg. Dzięki temu prostemu zabiegowi Twoje zwyczajne felgi staną się oryginalnym i niespotykanym dodatkiem, który wyróżni Twój samochód na ulicy. Zwiększone walory estetyczne nie są jednak jedynymi korzyściami, jakie niesie ze sobą regeneracja felg.

Regeneracja felg, czyli felgi jak nowe

Oprócz walorów estetycznych, regeneracja felg wzmacnia również walory funkcjonalne odnawianych obręczy. Dzięki temu zabiegowi, felgi są nie bowiem nie tylko bardziej efektowne, ale również lepiej radzą sobie na drogach. Jak się okazuje, regenerowane felgi są bardziej wytrzymałe, a do tego odprowadzają ciepło lepiej niż nowe sztuki. W związku z tym jazda na zregenerowanych obręczach jest bardziej bezpieczna a do tego komfortowa.

Felgi prawie jak nowe – w Krakowie

Jeśli chcesz zapewnić sobie nowe felgi o wyjątkowych walorach wizualnych, a do tego z wyjątkowymi właściwościami funkcjonalnymi, zapraszamy do warsztatu Stelco w Krakowie. Pracujący tu fachowcy dbają o to, by odnowione felgi spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa, sprawiając, by były funkcjonalne i efektowne zarazem. Jednym słowem: regeneracja felg na medal. Zapraszamy!