fbpx

Używane felgi, czyli tzw. „używki” budzą wiele kontrowersji. Wielu kierowców preferuje zakup nowych obręczy zamiast naprawy tych starych, obawiając się o komfort i bezpieczeństwo jazdy. Czy słusznie? W niniejszym artykule spróbujemy udowodnić, że „używki” mogą dorównać „nówkom”. Grunt to dobra regeneracja felg.

Regeneracja felg – klucz do niezawodnych obręczy

Przed i po felga stalowa lakierowana proszkowoRegeneracja felg jest skutecznym procesem, który umożliwia przywrócenie obręczom doskonałych właściwości i znakomitej prezencji. Profesjonalne warsztaty, takie jak nasza lakiernia w Krakowie, uzyskują taki efekt, korzystając z nowoczesnych technologii i urządzeń, a także z wiedzy i doświadczenia fachowców, wykonujących tego rodzaju zabiegi. W efekcie „używka” nie odbiega od „nówki” ani pod względem parametrów, ani pod względem prezencji. Jakie zatem są felgi po regeneracji?

1. Regeneracja felg przywraca kondycję starym felgom
Prostowanie, spawanie, toczenie frontów, malowanie proszkowe – te wszystkie zabiegi umożliwiają skutecznie odnowić felgi, usuwając wszelkie skrywane pod lakierem niedoskonałości, takie jak wżery czy inne uszkodzenia. Dzięki temu felga lepiej spełnia swoje funkcje, zapewniając bezpieczną i komfortową jazdę.

2. Felgi po regeneracji mogą być jeszcze ładniejsze
Regeneracja felg otwiera drzwi do eksperymentów, dzięki którym możesz cieszyć się oryginalnymi i efektownymi obręczami, nie zmieniając przy tym parametrów zapewniających bezpieczną jazdę. Mowa tu o efektach specjalnych, jakie zapewniają odpowiednio dobrane farby i pigmenty.

Czytaj więcej: Malowanie proszkowe z kameleonem i krokodylem w tle

3. Regeneracja felg to duża oszczędność
Nie da się ukryć, że zregenerowanie starej felgi jest tańsze niż wymiana obręczy na nowe. Wybierając regenerację, zaoszczędzisz kilkadziesiąt, kilkaset, a czasem nawet kilka tysięcy złotych. Po co kupować nowe, skoro stare po regeneracji też dają sobie świetnie radę? Decyzja należy do Ciebie 🙂