fbpx

Regeneracja felg na wiosnę nie jest obowiązkowa. Zabieg ten jest jednak bardzo pomocny, ponieważ tak czy inaczej przed wymianą opon konieczne jest dokładne wyczyszczenie obręczy. Co ważne, regeneracja pozwala nie tyko oczyścić, ale również przywrócić im wzorową wytrzymałość. Nie da się ponadto ukryć, że nowa opona dużo lepiej prezentuje się na odrestaurowanej obręczy, która dodatkowo może zostać wzbogacona o efekty specjalne, potęgując tym samym atrakcyjność pojazdu.

Czytaj więcej: Malowanie proszkowe z kameleonem i krokodylem w tle

Regeneracja felg – dodatkowe korzyści

Skorzystanie z regeneracji felg obfituje w szereg dodatkowych korzyści. Przede wszystkim jest to opłacalna inwestycja, która pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych, które musiałbyś wydać na nowy komplet obręczy. Jest to również inwestycja, która sprzyja Twojemu bezpieczeństwu – zregenerowane felgi mają moc! Ich właściwości pozwalają na komfortową jazdę bez ryzyka zaistnienia niepożądanych awarii podczas jazdy.

Regeneracja w Krakowie – gdzie?

regeneracja felgJeśli chcesz skorzystać z wiosennego zabiegu regeneracji felg jeszcze przed wymianą opon, przyjedź do lakierni proszkowej Stelco przy ul. Góra Libertowska 3. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, a do tego konkurencyjne ceny. Zapraszamy!