fbpx

Sezon wiosenno-letni sprzyja wyjazdom na działkę i błogiemu relaksowi w ogrodzie. Nie wszyscy wiedzą, jak wiele zawdzięczamy w tej kwestii farbom proszkowym – to dzięki nim jest możliwe skonstruowanie solidnego i ekologicznego grilla do majówkowego biesiadowania, ławki do wypoczynku, a nawet huśtawek czy zjeżdżalni ogrodowych dla dzieci.

Malowanie proszkowe rządzi!

Technologia malowania za pomocą farb proszkowych powoli opanowuje cały świat. Nic w tym dziwnego, lakierowanie proszkowe umożliwia efektywne i efektowne krycie powierzchni, pozwalając również przy okazji skutecznie zadbać o środowisko.

Czytaj więcej: Malowanie proszkowe jest 3E – poznaj kluczowe zalety metody

Farby proszkowe na majówce

malowanie proszkowe w ogrodzieMalowanie proszkowe staje się coraz bardziej popularne, nieustannie się rozwija i rozprzestrzenia na wiele obszarów życia i funkcjonowania człowieka. Nie każdy ma jednak świadomość tego, jak wiele sprzętów i urządzeń w naszym otoczeniu jest pomalowanych właśnie w tej technologii. Weźmy na tapetę majówkowego grilla. Które z jego elementów mają coś wspólnego z malowaniem proszkowym? Oto lista sprzętów ogrodowych, które warto pomalować proszkowo:

  • Wygodna ławeczka do relaksowania się w ogrodzie,
  • Wkład do murowanego grilla oraz elementy grilli gazowych, gdzie wysmażą się soczyste kiełbaski,
  • Trójnogi do smażenia kiełbasek – da tych, którzy lubią klimaty ogniskowe,
  • Huśtawki i zjeżdżalnie dla dzieci – które uprzyjemnią grillowanie najmłodszym.
  • Leżaki i leżanki z daszkiem – małe co nieco dla dorosłych 😉

Czytaj więcej: Farby proszkowe w Twoim ogrodzie

Chcesz, by Twój ogród również był pełen ekologicznych i efektownych elementów pomalowanych proszkowo? Zapraszamy do naszej lakierni proszkowej w Krakowie! Z pomocą specjalistycznych urządzeń pomożemy Ci osiągnąć ten cel. Zapraszamy na ul. Górę Libertowską 3!