fbpx

Wraz z upływem czasu i rosnącą liczbą przejechanych kilometrów, felgi w naszych autach ulegają różnego rodzaju zniszczeniom. Istnieje jednak skuteczny sposób, który pozwoli Ci przywrócić im dawny blask i wzorową kondycję. Mowa tu oczywiście o regeneracji felg i malowaniu proszkowym.

regeneracja felg w warsztacieRegeneracja felg działa niczym lifting

Regeneracja to prawdziwe SPA dla felg. Zabieg ten z iście aptekarską dokładnością poprawia urodę obręczy, dodatkowo wzmacniając ich kondycję i przywracając im dawny blask. Jeśli chcesz być pewien efektów, powierz wykonanie usługi specjalistom z zakresu regeneracji felg. Kraków – tu znajdziesz ekspertów z lakierni proszkowej Stelco, którzy od lat pomagają kierowcom odnawiać stare i zniszczone obręcze. Całą pracę wykonują w specjalnych pomieszczeniach wyposażonych w profesjonalne urządzenia, które pozwalają dokładnie oczyścić i wygładzić felgę, a następnie odpowiednio ją pomalować.

Malowanie proszkowe felg – dlaczego warto?

Dlaczego warto korzystać z technologii malowania proszkowego podczas regeneracji felg? Odpowiedź jest prosta: farby proszkowe, jak żadne inne, pozwalają zabezpieczyć obręcze przed szkodliwym działaniem korozji podczas dalszego użytkowania, przez co kierowca może cieszyć się dłuższym i bardziej komfortowym użytkowaniem felg. Dodatkowym atutem malowania proszkowego jest możliwość zastosowania podczas krycia specjalnych efektów, dzięki którym obręcz zyska nieprzeciętny wygląd, wzbudzając podziw u innych kierowców.
Czytaj więcej: Malowanie proszkowe z kameleonem i krokodylem w tle