fbpx

Które z felg stanowią obiekt największych westchnień kierowców? Czy w przypadku felg z najwyższej półki regeneracja felg nadal jest skuteczna i pomaga doprowadzić je do stanu pierwotnej rewelacyjności? O tym dowiecie się z niniejszego materiału.

3 najbardziej pożądane rodzaje felg

regeneracja felg krakowWśród najdroższych i najbardziej efektownych obręczy, na najwyższej półce znajdują się:

Felgi chromowane

Felgi pokryte chromem zachwycają swoją efektowną prezencją. Ich atutem jest również niezwykła wytrzymałość i nieprawdopodobny niemal lustrzany blask, który nie matowieje nawet po wielu latach eksploatacji.

Spinery

Kolejną pozycję na liście felg, będących obiektem westchnień dla kierowców na całym świecie zajmują tzw. spinery. Co to takiego? Są to specjalne nakładki na felgi, które podczas jazdy obracają się razem z kołem, a po jego zatrzymaniu… kręcą się dalej! Wszystko to zasługa magicznej bezwładności. Warto jednak pamiętać, że najlepsze spinery to te, wykonane z metalu. Pozostałe łatwo i szybko ulegają zniszczeniom.

Felgi rajdowe

Białe, wieloramienne felgi, które można podziwiać w autach WRC – który z kierowców nie marzy czasem, by mieć autko z takimi obręczami? Co prawda nie każdy ma szczęście występować w rajdach WRC, ale jeśli Twoje auto ma rajdowy charakter, śmiało możesz sięgnąć po takie rozwiązanie.

Regeneracja felg – by obręcze zawsze były doskonałe!

Niezależnie od tego, czy jesteś szczęśliwym posiadaczem któregoś z trzech wyżej wymienionych rodzajów felg, czy też preferujesz zwykłe felgi stalowe – wszystkie obręcze w którymś momencie wymagają lekkiego zastrzyku nowości. Takim zastrzykiem jest dla nich regeneracja felg. Kraków jest zaś miejscem, gdzie robi się je szybko, skutecznie i profesjonalnie. Zapraszamy do lakierni proszkowej Stelco przy ul. Góra Libertowska 3. Tutaj skorzystasz z szeregu zabiegów, które pozwolą przywrócić pierwotną kondycję felgom: od prostowania i spawania, przez toczenie frontów, aż po malowanie proszkowe. Efekty naszej pracy możesz podziwiać w naszej galerii.