fbpx

Istnieje co najmniej kilka powodów, które powinny zmotywować Cię do odwiedzenia lakierni proszkowej Stelco w Krakowie. Oto i one:

Regeneracja felg przed wakacjami – korzyści

1. Bezpieczeństwo
Najważniejsze w podróżowaniu jest zdrowie i bezpieczeństwo pasażerów. Regeneracja felg daje Ci pewność, że podczas jazdy nie wydarzy się żadna niespodziewana sytuacja, która mogłaby zakłócić wyjazd.

2. Komfort jazdy
Na zregenerowanych felgach jeździ się o niebo lepiej! Jeśli nie wierzysz, zajrzyj do jednego z naszych artykułów, w którym to objaśniamy.
Zobacz: Regeneracja felg a komfort jazdy

3. Podziw innych kierowców
Jeśli zdecydujesz się, by w końcowej fazie regeneracji felg pomalować swoje obręcze w oryginalnym stylu, innym kierowcom z podziwu wręcz opadną szczęki. Jak osiągnąć ten efekt? Więcej na ten temat w naszym artykule: Malowanie proszkowe z krokodylem i kameleonem w tle

Regeneracja felg w Krakowie

Jeśli zdecydujesz się poddać obręcze regeneracji felg jeszcze przed wakacjami, skorzystaj z pomocy fachowców. O tym, jak rozpoznać dobry warsztat, przeczytasz TU. My zaś już teraz zapraszamy Cię do lakierni proszkowej Stelco w Krakowie, gdzie przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną regenerację felg wraz z prostowaniem, spawaniem, toczeniem frontów i malowaniem proszkowym. Do naszych atutów należą:
szeroki wybór lakierów proszkowych: od grafitów, przez zntracyt po głęboką czerń,
– krycie felgi 3 warstwami lakieru: podkładem, bazą oraz bezbarwnym lakierem proszkowym, który w zależności od upodobania klienta może posiadać połysk lub głęboki mat,
– zachowanie wszystkich parametrów felgi po przeprowadzonych zabiegach,
szybki termin realizacji zlecenia.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu! W razie wątpliwości, służymy poradą pod numerem telefonu: 731 290 490.