fbpx

Okres wakacyjny sprzyja zwiększonej aktywności – również tej rowerowej. Dla tych, którzy oprócz ruchu cenią sobie również styl, mamy kilka wskazówek, które pozwolą Wam uczynić z jazdy rowerem jeszcze większą przyjemność! Malowanie proszkowe, oryginalne dzwonki, mini-komputery… poznaj najskuteczniejsze sposoby na udekorowanie swojego dwukołowego pojazdu.

rower malowanie proszkowe1. Malowanie proszkowe, czyli kolorowy zawrót głowy

Jeśli chcesz, by Twój rower wyróżniał się na tle innych na ulicy, pomaluj go farbami proszkowymi! Dzięki tej technologii zyskasz zupełnie odnowiony model w żywych, wyrazistych kolorach, który dodatkowo będzie wzorowo zabezpieczony przed korozją. Oznacza to, że nie musisz się obawiać, iż pod wpływem opadów na rowerze pojawią się nieestetyczne ogniska korozji – Twój rower będzie się prezentował nienagannie niemal przez cały okres użytkowania!
Zobacz także: Malowanie proszkowe roweru

2. Diabeł tkwi w szczegółach

Oprócz oryginalnej kolorystyki liczy się również nieszablonowość dodatków. Chcąc wyróżnić się wśród innych cyklistów, a dodatkowo uprzyjemnić sobie jazdę na rowerze, wyposaż się w dodatki, takie jak np.:
– efektowna torba rowerowa przypinana do bagażnika lub kierownicy,
– modne dzwonki stylizowane na lata 30-ste,
– urokliwe lampy w kształcie słońca lub kwiatów.

3. Komputer na rowerze? Czemu nie!

Ci zaś, spośród cyklistów, którzy lubią mieć pod kontrolą liczbę przejechanych kilometrów, powinni zaopatrzyć się w specjalne liczniki rowerowe. Te minikomputery, w zależności od poziomu zaawansowania, pomagają precyzyjnie określić pokonany dystans, prędkość, a często również puls, wysokość podjazdów, a także temperaturę otoczenia. Dzięki takim udogodnieniom, jazda rowerem stanie się nie tylko przyjemna i efektowna, ale również i efektywna!