fbpx

Twoje auto jest wyposażone w felgi stalowe? Mamy dla Ciebie zestaw praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci utrzymać je w doskonałej formie, nawet jeśli ich aktualna kondycja nie zachwyca.

1. Kołpaki – sposób na szybkie zamaskowanie niedoskonałości

Jeśli stan Twoich felg pozostawia wiele do życzenia i zależy Ci na tym, by jak najszybciej przykryć defekty, zaopatrz się w kołpaki samochodowe, Ich zaletą jest łatwy i szybki montaż, a także szeroki wybór kolorów i wzorów. Możesz ich użyć, jeśli chcesz zamaskować niedoskonałości w oczekiwaniu na regenerację felg. Jeśli chcesz korzystać z kołpaków dłużej, dowiedz się, jak zapobiegać ich gubieniu w trasie.

Zobacz: Jak nie zgubić kołpaków. 3 praktyczne porady

2. Guma w spray’u – nowinka na rynku

Guma w spray’u do felg jest niczym farba do włosów – pozwala na niemal natychmiastową zmianę koloru obręczy na wybrany kolor. Kolor ten utrzymuje się jednak tylko przez jakiś czas. Po jego upływie należy powtórzyć zabieg lub zastosować inny sposób na odnowienie felg. Produkt z powodzeniem użyć można również do pomalowania innych części samochodu.

3. Regeneracja felg – niezawodny sposób z długotrwałymi efektami

felga regeneracjaJeśli nie interesują Cię doraźne sposoby radzenia sobie z niedoskonałościami obręczy sięgnij po rozwiązanie, które zapewni Ci wspaniałe efekty na długie lata. Mowa tu oczywiście o regeneracji felg, dzięki której nie tylko poprawisz prezencję obręczy, ale również poprawisz ich parametry wytrzymałościowe. W efekcie felgi cieszyć się będą wzorowym wyglądem i równie wzorowym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Jeśli szukasz fachowców w dziedzinie, jaką jest regeneracja felg, Kraków jest zaś miastem, w okolicach którego prowadzisz swoje poszukiwania, zapraszamy Cię do Stelco! Nasza lakiernia funkcjonuje od wielu lat, świadcząc usługi z zakresu malowania proszkowego, piaskowania i regeneracji felg. W naszym zespole pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy lubią regeneracyjne wyzwania. Nie wierzysz? Zobacz efekty naszych dotychczasowych prac, a potem odwiedź nas przy ul. Góra Libertowska 3. Odnowimy Twoje felgi na błysk!