fbpx

Regeneracja felg w tradycyjnym wydaniu to warsztat, ekipa ludzi, którzy mają fach w ręku oraz odpowiednie oprzyrządowanie. Wydawałoby się, że nie ma tu miejsca na artystyczne uniesienia…a jednak 😉 Podczas regeneracji felg można dać ponieść się wyobraźni, a ułatwia to technologia zwana pinstripingiem. Co to takiego? O tym opowiadamy poniżej.

Pinstriping – co to takiego?

Jeśli chcesz, by Twoje auto przykuwało wzrok przechodniów – zadbaj o odpowiednią prezencję swoich felg. W tym celu sięgnij po pinstriping, który jest niczym innym, jak artystycznym sposobem na zwiększenie atrakcyjności felgi. By osiągnąć ten cel, stosuje się różne metody, takie jak np. nakładanie na obręcz cienkich pasków farby proszkowej, lakierowanie jej na dwa kolory albo też polerowanie ich i pokrywanie specjalnym lakierem. W efekcie zwyczajny samochód przeistacza się w maszynę, która budzi podziw i zazdrość innych kierowców.

Felgi przyszłości?

Regeneracja FelgTechnika zwana pinstripingiem to bez wątpienia nowość na rynku regeneracji felg, co oznacza, że na próżno szukać o niej wzmianki w warsztatach realizujących usługę regeneracji felg w Krakowie. Z czasem jednak nowinka zyska na popularności, a dzieła sztuki na felgach zaczną pojawiać się coraz częściej. Mamy przynajmniej taką nadzieję! Zanim jednak pinstriping na dobre rozgości się na rodzimym podwórku, zachęcamy do praktykowania tradycyjnych sposobów dbania o felgi.

Czytaj: 3 kroki do pięknych i lśniących felg

A w sytuacji uszkodzeń obręczy, zachęcamy do skorzystania z usługi regeneracji felg w Krakowie. Zapraszamy do naszego warsztatu który jest zlokalizowany przy ul. Góra Libertowska 3. Zanim nas odwiedzisz, sprawdź, na co nas stać! 😉 Obejrzyj galerię naszych realizacji.