fbpx

Piłka nożna to nie tylko 22 zawodników biegających za piłką na murawie boiska. Istotnym elementem każdej piłkarskiej rozgrywki są również bramki, w przypadku których za wytrzymałość i dobrą kondycję odpowiada niezawodna technologia malowania proszkowego.

Czytaj również: Co malowanie proszkowe ma wspólnego z mundialem?

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie!

Oglądając mecz piłkarski większość z nas nie zastanawia się nad zapleczem technicznym tej dyscypliny sportu. Jednakowoż wszyscy zgodnie przyznamy, że bramka to jeden z najważniejszych jej elementów.

Bez bramki trudno byłoby sobie wyobrazić piękne gole Lewandowskiego czy wzorowe obrony Szczęsnego. Tak samo jak bez malowania proszkowego trudno byłoby sobie wyobrazić bramkę nieskażoną rdzą, rysami czy wyblakłym kolorem. Właśnie dlatego warto postawić na technologię proszkową w procesie wykańczania tego rodzaju elementów.

Bramka kontra farby proszkowe

Bramki piłkarskie, zarówno te profesjonalne-stadionowe, jak również te przeznaczone do amatorskiej gry na przydomowych boiskach, są narażone na nieustanne działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Wśród nich wyróżnić można między innymi: destrukcyjne oddziaływanie opadów lub skrajnych temperatur, ścieranie czy blaknięcie. By uchronić element przed ich wpływem, bramki piłkarskie należy zabezpieczyć specjalnymi farbami proszkowymi. Dają one gwarancję wzorowej kondycji powłoki proszkowej przez wiele długich lat.

Malowanie proszkowe bramki piłkarskiej – jak to zrobić?

Należy pamiętać o tym, że malowanie proszkowe to specyficzny sposób krycia powierzchni, który wymaga posiadania specjalnych umiejętności oraz zaawansowanego sprzętu. Malowanie proszkowe w przydomowym warsztacie może przynieść różne, niekoniecznie satysfakcjonujące, efekty, w związku z czym lepiej tego rodzaju zadania powierzyć ekspertom. Gdzie można skorzystać z usługi, jaką jest malowanie proszkowe w Krakowie? Zapraszamy do lakierni proszkowej Stelco przy ul. Góra Libertowska 3. Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie z gwarancją najlepszych efektów i konkurencyjnych cen. Zapraszamy!